همراه با خورشید

این وبلاگ امکانی برای همراهی و همدلی با دانشجویان است

مصاحبه جالب محسنی اژه ای
نویسنده : علی اصغر کاملی - ساعت ۸:٥٥ ‎ب.ظ روز شنبه ٥ تیر ۱۳٩٥
 

 حجت الاسلام محسنی اژه‌ای  با انتقاد از پرداخت های نجومی به برخی از مدیران دولتی، گفتموضوع را نباید سیاسی و جناحی دید

سخنگوی دستگاه قضا در خصوص صحیح بودن یا نبودن انتشار فیش های حقوقی گفت: کاری ندارم افشای فیش‌های حقوقی صحیح بوده است یا نه، بلکه خود مسئولین باید پیش قدم می‌شدند و در مرحله اول دولت باید پیش قدم شده  و پس از بررسی مطلب را به سمع مردم برساند.
 
محسنی اژه ای به گزارش سازمان بازرسی اشاره و تصریح کرد: سازمان بازرسی کل کشور کار بررسی را آغاز کرده است و به هر مقدار هم نتیجه برسد همان را گزارش می‌دهد. در گزارش این سازمان لیستی از یک وزارتخانه با ۵۰ نفر قید شده بود که حقوقشان ۴۰ میلیون تومان به بالا است.
 
اژه‌ای گفت: برخی افراد در روزنامه ها رسانه‌ها برخی قلم به دستان گفته بودند انتشار این فیش‌ها برخورد و مقابله با دولت است من مخالف این هستم.
 
تفاوت ۴۵میلیونی حقوق یک پست در دو دولت
 
معاون اول قوه قضاییه افزود: وقتی کسی در یک ماه فقط ۵۷ میلیون حقوق می گیرد یا ۳۰۰ میلیون وام با بهره ۴ درصد می‌گیرد قطعا این مسئله فساد آور است. حتی اگر فساد مستقیم هم نباشد باز  دارای فساد های مختلف است.
 
محسنی اژه ای به یکی از این فیش های حقوقی اشاره و عنوان کرد: در مورد یکی از این صندوق ها مطرح شد که رییس صندوق در طول یک سال ۶۸۰ میلیون حقوق گرفته و ۳۰۰ میلیون وام با بهره ۴ درصد هم دریافت کرده است، اما مسئول قبلی همین صندوق از دریافت حقوق ۱۲ میلیونی خبر داد بنا براین شاهد سیر صعودی حقوق بوده ایم.
جهت اطلاع:
(گیرنده این حقوق ووام ناچیز! صفدرحسینی رئیس صندوق توسعه ملی فعلی ووزیر اسبق اقتصاد دردولت اقای خاتمی هستند که الحمدلله اخیرا هم دخترشان هم درلیست امید واردمجلس شدند .البته یادمان باشه مقصر دولت سابق است واین حقوق های جزئی مدیران توطئه مخالفین دولت ودلواپسان وکاسبان تحریم است والا اقای صفدرحسینی حقشان است که دریک سال یک میلیارد تومان حقوق ووام بگیرند نوش جونشون!!!)