همراه با خورشید

این وبلاگ امکانی برای همراهی و همدلی با دانشجویان است

ورود مستقیم انگلیس به انتخابات نشان از طمع بزرگ است
نویسنده : علی اصغر کاملی - ساعت ۱:۳٠ ‎ق.ظ روز یکشنبه ٢ اسفند ۱۳٩٤
 
ورود مستقیم دولت انگلیس نشان می‌دهد طمع بزرگی به این انتخابات وجود دارد؛ سر وصدای طبیعی انتخابات مجلس نباید منجر به غفلت از انتخابات ظاهرا کم سروصدا، اما بسیار حیاتی خبرگان شود.

مهدی محمدی در کانال تلگرامی‌اش درباره مجلس خبرگان نوشت:

توجه بیش‌ازحد به انتخابات مجلس و غفلت از انتخابات خبرگان می‌تواند به نتایجی نگران‌کننده ختم شود. توهمات پسابرجام، برخی طیف‌های سیاسی را به تکاپو برای اثرگذاری بر ترکیب، دستور کار و تصمیمات این مجلس واداشته است. شاید هم فقط توهم نباشد، بهتر آن است که بگوییم قول و قرارهای محرمانه ضمیمه برجام با طرف آمریکایی، چنین تکاپویی را الزامی کرده است.

ورود مستقیم دولت انگلیس نشان می‌دهد طمع بزرگی به این انتخابات وجود دارد. سروصدای طبیعی انتخابات مجلس نباید منجر به‌غفلت از انتخابات ظاهراً کم سروصدا، اما بسیار حیاتی خبرگان شود.
اگر دشمن، این‌چنین امیدوار است و بی‌محابا وارد میدان شده، منطقی است فرض را بر این بگذاریم که طراحی پیچیده‌ای در کار است ولو ما از جزئیات آن دقیقاً آگاه نباشیم.

هاشمی رفسنجانی اکنون بدل به یک نشانه درصحنه سیاسی ایران شده است؛ نشانه دستی که از آستین دشمن بیرون آمده باشد. آنچه را که از دشمن نمی‌دانیم، از دانسته‌هایمان درباره هاشمی و بازی او، شاید بتوان نتیجه گرفت